Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

29. října 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum mělo nebývalý ohlas. Sledoval ho zřejmě vůbec nejvyšší počet čtenářů a reagovalo velmi mnoho hlasujících. Měli jste se rozhodnout mezi dvěma jednoduchými sladkými zákusky, rakvičkou a laskonkou. Některé názory: jedna hlasující miluje rakvičku plněnou vaječným krémem a politou čokoládou. Jeden hlasující tvrdí, že po nedávných volbách je na místě rakvička a věneček. Laskonka je prý nejlepší oříšková.

Na správnou rakvičku dnes ve "venkovských" cukrárnách prý takřka nenarazíte. Laskonka je zase bohužel většinou z rostlinného tuku a kokosu. Jeden hlasující miluje rakvičku od Mamlasů. Nicméně výsledek je jasný: 

Mezi malými sladkými zákusky zvítězila těsně rakvička nad laskonkou!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 30. 10. 2017.