Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

28. ledna 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
Tak a máme za sebou další Referendum, tentokrát bylo trošku jednodušší. Šlo o dva nejčastější druhy lahůdkových párků. Soupeřily proti sobě tenké párky telecí a tenké párky vepřové. Některé názory: Nejlepší jsou párky s příchutí masa! Pryč se separátem, nekupujte kostelecké! Ve většině párků je maximálně 2% telecího masa. Nejlepší jsou domácí telecí s křenem. Frankfurtské a vídeňské jsou většinou vepřové. Správné telecí se už vidí málokdy. Nicméně výsledek tohoto Referenda je jasný:


Mezi dvěma druhy lahůdkových párků zvítězily těsně vepřové nad telecími!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 29. 1. 2018.