Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

14. června 2015

REFERENDUM

Hlasování v našem posledním vydání Referenda bylo velmi početné. Někteří z vás byli struční a odpovídali jedním slovem, jiní se však dosti rozpovídali. Tak jsme se například dozvěděli, že jahodovou zmrzlinu pouze z jahod, nikoli z prášku!  A vanilkovou pouze tehdy, obsahuje-li pravou vanilku. Skvělá vanilková prý bývala v cukrárně ve Staré Pace. Jahodová je prý nejlepší od Hagen-Dasz. Některým však chutná více sorbet. 

Výsledek je však jasný: zvítězila vanilková zmrzlina nad jahodovou!  


V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 15. 6. 2015.