Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

21. února 2016

Výsledek referenda

REFERENDUM

V minulém Referendu jsme se vás zeptali, kterou z těch nejjednodušších zeleninových polévek máte raději. Jestli česnečku čili oukrop nebo polévku pórkovou. Některé názory: u oukropu záleží na kvalitě česneku, nejlepší je „ten náš“ (z Moravy). Česnečka musí být hodně silná, jinak nemá cenu. Jedna z hlasujících dává do pórkové polévky místo šlehačky ztracené vejce jako do kulajdy! Pokud hlasovaly dámy, bylo cítit mírnou nedůvěru k následkům pojídání česnečky. Přesto však mělo Referendum dostatečný počet hlasů a výsledek je jasný:


Mezi polévkami těsně zvítězila česnečka nad pórkovou! 


V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 22. 2. 2016.