Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

11. prosince 2016

Výsledek referenda

REFERENDUM


Naše poslední Referendum vyhlašovalo souboj mezi dvěma druhy výroby piva: ve velkých pivovarech a v minipivovarech. Měli jste rozhodnout, jestli vám více chutná klasický ležák (například Pilsner Urquell či Budvar), nebo jestli dáváte přednost speciálům z minipivovarů, jež jsou dnes ve velké módě. Některé názory: na celovečerní popíjení plzeňské z tanku, ale občas nějaký ten speciálek, například z Únětic, Kácova, U tří růží, vsetínský Valášek. Ne každý minipivovar však nabízí kvalitní pivo. Za pochvalu stojí Matuška, CLOCK, Břevnovský klášterní. Výsledek tohoto Referenda je sice velmi těsný, avšak jasný.

V souboji dvou druhů výrobců piv zvítězily těsně velké pivovary nad minipivovary! 

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 12. 12. 2016.