Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

15. ledna 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

Máme za sebou další Referendum. Byl to velice zajímavý souboj. Střetli se milovníci krevet na dva způsoby. Mělijste dát přednost vařeným či dušeným (italským) nebo grilovaným či pečeným (francouzským). Čekali jsme, že výsledek bude těsný a naše očekávání bylo splněno. Některé názory: jedna z hlasujících má krevety nejraději v paelle. Jiný hlasující dává přednost krevetám podušeným na bílém víně. Další zase jen vařeným, bez špaget. Z italských receptů stojí za zmínku také Spaghetti con gamberi velocissimi.

Takže s těsnou převahou zvítězili milovníci francouzských grilovaných krevet nad milovníky italských vařených! 


V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 16.1.2017.