Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

7. ledna 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Máme za sebou první letošní Referendum. Byl to velice zajímavý souboj. Šlo o úpravy králičího masa. Měli jste rozhodnout, jestli máte raději králíka na smetaně nebo králíka na slanině a česneku. Některé názory: pečený na slanině s kouskem bůčku je nejlepší. Skvělý je i po francouzsku na hořčici – Lapin a la Moutard. Když na slanině, tak se špenátem a bramborovým knedlíkem. A proč ne na smetaně i slanině? A k tomu široké nudle! Nicméně výsledek, ač velmi těsný, je nesporný:


V souboji králičích receptů těsně zvítězil králík na smetaně nad králíkem na slanině a česneku!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 8.1.2018.