Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

8. února 2018

Dernier CriŽhavou novinkou tohoto týdne je vydání mé nové knihy. Jmenuje se Experiment s dívčím srdcem a je to šestnáct povídek: některé vznikly už před padesáti lety a některé teprve nedávno. V některých povídkách najdete i labužnické téma, v některých dokonce téma erotické. V pondělí tuto knihu pokřtíme ve společnosti přátel a zástupců medií. Budu velmi potěšen, když se knihy prodá vyšší množství.