Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

11. března 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum se setkalo s překvapivě velkým ohlasem. Měli jste rozhodnout, která ze dvou tradičních českých tlačenek vám více vyhovuje. Jestli ta libovější (obvykle světlá) nebo ta tučnější (obvykle tmavá). Některé názory: ideální kombinace je světlá, avšak o něco tučnější. Samozřejmě s dobrou neštiplavou cibulí a octem. Česnek a pepř by neměly být výraznější. Nesmí se vynechat ani citronová šťáva. Výsledek je nicméně jasný:

Mezi tlačenkami zvítězila libová světlá nad tučnější tmavou!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 12. 3. 2018.