Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

18. března 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
Máme za sebou další Referendum. Byl to velice zajímavý souboj. Šlo o dva fazolové saláty, tedy saláty z fazolových bobů. Na jedné straně stál salát s tuňákem, na druhé salát se sýrem. Některé názory: do tuňákového Salate nicoise se původně vařené fazole nedávaly, avšak nevylučuje se to. Pokud se zvolí sýr, pak raději měkký bílý než parmezán či pecorino. Nicméně výsledek je jasný.

Poměrně s velkou převahou zvítězil fazolový salát s tuňákem nad fazolovým salátem se sýrem!
V Referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 19.3.2018.