Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

8. dubna 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
Překvapivě vysokou účast hlasujících mělo naše zatím poslední Referendum, které se týkalo využité velikonočních vajec uvařených natvrdo. Měli jste rozhodnout, zda vám víc vyhovuje pomazánka s avokádem nebo vaječná tlačenka. Některé názory: místo avokáda se dají do pomazánky použít nasekaná syrová rajčata. Nebo jen trocha hořčice, cibule, majonézy, soli a pepře. Nicméně výsledek je jasný.

Mezi úpravami vajec natvrdo zvítězila s převahou pomazánka nad tlačenkou!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 9. 4. 2018.