Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

13. května 2018

Výsledek referenda


REFERENDUM

Máme za sebou další Referendum. Byl to velice zajímavý souboj. Šlo o problém poněkud výjimečný, týkal se dvou indonéských jídel. Měli jste se rozhodnout, jestli máte raději rýžové Nasi goreng nebo nudlové Bami goreng. Některé názory: jednoznačně nejlepší indonéské jídlo je Rendang. Obě jídla goreng jsou vlastně v Indonésii obvykle smíchána ze zbytků. Jde ovšem o zbytky velmi kvalitních jídel. K těm se přidá buďto rýže nebo nudle. Nicméně výsledek je jasný.

Takže velmi těsně zvítězilo Bami goreng nad Nasi goreng!V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 14.5.2018.