Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

4. června 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
Naše zatím poslední Referendum se týkalo studených letních polévek. Postavili jsme proti sobě dvě nejoblíbenější: španělské rajčatové Gazpacho a bulharský okurkový Tarator. Některé názory: Jakákoliv bez toho šíleného česneku, který Češi nadužívaji a špatně používají! Švýcaři mají skvělou třešňovou. Skvělý je vyšlehaný a vychlazený ajran. A výsledek, ač velmi těsný, je respektovatelný.

Mezi studenými polévkami zvítězil překvapivě velmi těsně Tarator nad Gazpachem!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 4. 6. 2018.