Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

17. června 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum se týkalo ovocných koláčů. Měli jste se rozhodnout mezi meruňkovým koláčem a francouzským třešňovým Clafoutis. Některé názory: proč Clafoutis, když skvělá je česká třešňová bublanina? Skvělý je meruňkový z kynutého těsta, pod meruňky ještě trochu tvarohu a navrch drobenka. Dá se dělat i z meruněk konzervovaných. A co borůvkový koláč? Třešně jsou letos moc drahé, i když je jich všude plno. Nicméně výsledek je naprosto jasný.


Mezi ovocnými koláči zvítězil s drtivou převahou meruňkový nad třešňovým!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 18. 6. 2018.