Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

1. července 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední referendum se týkalo přílohových omáček, konkrétně omáčky zvané ajvar a omáčky tatarské. Některé názory: tatarskou ke smaženému sýru, ajvar k ražniči nebo čevabčiči. Tatarku jedině s domácí majonézou, neměly by chybět kapary. Do ajvaru česnek ani feferonky nepatří. Ajvar ke smažáku nejde, stejně jako tatarka k pleskavici. Nicméně výsledek je jasný, naprosto jednoznačný.

Mezi přílohovými omáčkami zvítězila s převahou tatarská nad ajvarem!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 2. 7. 2018.