Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

6. března 2016

Výsledek referenda

REFERENDUM

V minulém Referendu jsme se vás zeptali, jestli máte raději klasický český salát ze zelí nekvašeného, nebo salát ze zelí kvašeného – například korejské kimči. Někteří hlasující připomínali, že kvašené je zdravější a stravitelnější. Objevila se doporučení na zelí z Křimic nebo na pickles z Dobrušky. Korejci prý mají na kimči specilální lednice. Nicméně výsledek hlasování je jasný:

Mezi zelnými saláty zvítězilo kvašené kimči nad nekvašeným zelím! 


V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 7. 3. 2016.