Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

12. února 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum se týkalo vepřových kolen. Měli jste si vybrat ze dvou úprav: na jedné straně vařeného nebo pečeného, na druhé straně uzeného. Některé názory: vařené prý pouze s křenem a hořčicí, pečené je nejlepší po bavorsku s kůrčičkou, uzené se musí nejprve pořádně naložit. Jen jednou se objevil kompromis: uzené a pak pečené. Nicméně výsledek je jasný, naprosto jednoznačný.


Mezi úpravami vepřových kolen zvítězilo s převahou vařené či pečené nad uzeným


V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 13. 2. 2017.