Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

10. září 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

Máme za sebou další Referendum. Byl to velice zajímavý souboj. Šlo o problém, o němž se velice málo diskutuje. O hovězí guláš. Ptali jsme se, jestli ho máte raději s rajčatovým protlakem nebo bez něho. Některé názory: S protlakem pro děti, pro chlapy bez. V žádném případě kečup. Rajská nemá být převlečená za guláš. Guláš může být podlitý červeným vínem, zvláště je-li vídeňský. Jedna hlasující dává protlak, jen když jí guláš s chlebem. Nicméně výsledek je jasný.


Takže poměrně s velkou převahou zvítězili milovníci hovězího guláše bez rajčatového protlaku nad těmi, kteří protlak přidávají! 

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 11.9.2017.