Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

15. října 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

A máme za sebou další Referendum. Byl to opět velice zajímavý souboj. Střetli se milovníci dvou způsobů teplé úpravy vajec k snídani nebo přesnídávce . Na jedné straně hřiště stálo Vejce Benedikt, na opačné straně sítě vylepšené vejce Mimosa. Některé názory: jeden z hlasujících si dává Benedikt na briošce, když chce nas*at kuchaře. Jiný dává do Benediktu místo šunky uzeného lososa. Jeden z hlasujících tvrdí, že žloutek musí být u Benediktu zásadně tekutý. Výsledek je nicméně velmi jasný.

S velkou převahou zvítězili milovníci vejce Benedikt nad milovníky Mimosy!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 16.10.2017.