Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

8. října 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naposled jsme vás žádali, abyste rozhodli v Referendu souboj dvou příloh k vepřovým játrům na cibulce. Některé názory: maďarská klasika je Pirított máj, dá se udělat i z jater drůbežích. A přílohou jsou obyčejně vařené brambory, doplněné kousky vařené zeleniny (paprika, rajčata apod.). Jedna hlasující dokonce dává přednost bramborovému knedlíku. V řeznictví U Myslíků dělali játra s omáčkou zásadně s rýží, podávali ji v misce. Výsledek je však celkově dosti výrazný.

Mezi přílohami k vepřovým játrům zvítězila rýže nad bramborami! 

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 9. 10. 2017.