Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

5. listopadu 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM
Naše zatím poslední Referendum se týkalo nápoje zvaného Dry Martini. Měli jste se rozhodnout, jestli máte raději to, které miluje James Bond, nebo to, které miluje Luis Buňuel. Některé názory: Oliva má být s peckou a bez papričky. Vermut vždy francouzský. Jedna hlasující propaguje poměr Noilly-Pratt a ginu 1:1, ostatní s ní však nesouhlasí. Jako raritu mi řekl jeden kamarád, že pil českou verzi: vodka plus vermut Tesavela. A hodně ledu! Nicméně výsledek je jasný, naprosto jednoznačný.

Mezi verzemi Dry Martini zvítězila s převahou Buňuelova nad Bondovou!
V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 6. 11. 2017.