Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

17. prosince 2017

Výsledek referenda

REFERENDUM
Máme za sebou další Referendum, tentokrát poněkud výjimečné. Měli jste se rozhodnout, na který ze zajímavých ryze amerických sendvičů máte větší chuť. Nabídli jsme buďto Reuben Sandwich (naložené hovězí maso, švýcarský sýr, kyselé zelí a ruská omáčka) nebo Pilgrim Sandwich (pečená krůta, sýr čedar a brusinková marmeláda). Některé názory: florentinské Lampredotto žádný sendvič nepřekoná. V Bostonu na trhu měli skvělý Reuben, u nás takový nikde nedostanu. Reuben je oblíbený i v Kalifornii. Jedna hlasující si dává Reuben v zimě a Pilgrim v létě. Nicméně výsledek je jasný.

Takže s velkou převahou zvítězil Reuben nad Pilgrimem!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 18.12.2017.