Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

21. ledna 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
V našem zatím posledním Referendu jste se měli vyjádřit ohledně dvou druhů těstovinových (špagetových) jídel: měli jste se rozhodnout, jestli máte větší chuť na špagety ve smetanové omáčce s kousky cuket a žampionů, případně i hrášku – nebo na špagety s krevetami, rajčaty a bazalkou. Některé názory: nejlepší jsou aglio olio peperoncino. Italové dělají špagety zásadně bez smetany. Nicméně výsledek, ač velmi těsný, je nesporný:

V souboji dvou špagetových jídel těsně zvítězily špagety s krevetami nad špagetami s cuketou a smetanou!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 22.1.2018.