Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

15. února 2018

Dernier CriŽhavou novinkou tohoto týdne byly zprávy o křtu mé nové knihy Experiment s dívčím srdcem, která se konala v pražské restauraci Redpif a které se zúčastnili například Alena Vránová, Marie Rottrová, Aleš Háma, Ivan Vodochodský, Ota Klempíř, šéfkuchař Jan Punčochář a profesoři Kamil Janáček a Bořek Hnízdo. Ochutnali jsme například šneky po alsasku, králíka na hořčičné omáčce a blanquette de veau, připíjeli jsme si vínem Spielberg a pivem Ferdinand.