Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

18. února 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum se setkalo s poměrně velkým ohlasem. Měli jste rozhodnout, která zvěřina vám více vyhovuje, jestli maso daňčí nebo srnčí. Některé názory: daňčí kýta na jalovci a tymiánu s červeným vínem to je ono! Vynikající je také daňčí guláš na červeném víně! Srnčí musí být dlouho naloženo, pak nemá chybu. Výsledek, ač velmi těsný, musíme považovat za respektovatelný, přestože je překvapivý.

Mezi zvěřinou zvítězilo daňčí maso těsně nad srnčím!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 19. 2. 2018.