Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

1. dubna 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM


Naše zatím poslední referendum se týkalo vepřového uzeného kolena. Měli jste se rozhodnout, jestli máte chuť spíše na uzené koleno jen vařené nebo ještě navíc upečené. Některé názory: uzené koleno jedině vařené, s hrachovou kaší a kyselou okurkou. Vývar se použije na polévku, například fazolovou. Uzené pečené měli skvělé v penzionu U Bambuchů v Liblici nad Doubravou. Pokud vařit, tak nad párou. A když pečené, tak na grilu. A pak s červeným zelím a knedlíkem. Nicméně výsledek je jasný, naprosto jednoznačný.

Mezi uzenými koleny zvítězilo těsně pečené nad vařeným!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 2. 4. 2018.