Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

6. května 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum se týkalo gulášů, jimž se říká buďto Szegedin nebo Székely. My tvrdíme, že původní Székely je z telecího, kdežto Szegedin z vepřového masa. Některé názory: nejlepší szegedin byl u Kolarika v Prátru. Ideální je z vepřového ramínka. Někteří labužníci však dávají přednost vepřovému bůčku, ba dokonce řádně tučnému. Nicméně výsledek je jasný.
Mezi guláši se zelím zvítězil s převahou Szegedin nad Székely!
V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 7. 5. 2018.