Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

27. května 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM

Naše zatím poslední Referendum mělo rekordní účast sledujících i rekordní počet hlasujících! Šlo o karbanátky. Ptali jsme se, jestli máte raději čistě masové nebo ty s příměsí, například kapustové. Některé názory: do masových je super nastrouhat trochu mrkve. Neškodí také trochu uzeného masa nebo slaniny. Někdo přidává do masových dokonce i strouhaný sýr. Kapustové s masem dělají skvěle v Caffetteria & Restaurant Giuseppe. Nicméně výsledek je jasný.


Poměrně těsně zvítězil čistě masový karbanátek nad kapustovým!

V Referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 28.5.2018.