Milí přátelé,
od léta roku 2012, kdy jsem přestal spolupracovat s časopisem Instinkt, se mě lidé často ptají, jestli své sloupky nazvané Zápisník labužníka publikuju někde jinde. Říkají, že je rádi četli, někteří dokonce tvrdí, že si Instinkt kupovali jedině kvůli nim. A dávají najevo, že by chtěli, abych v psaní Zápisníků pokračoval. Nuže dobrá. Rozhodl jsem se nakonec pro tuto formu.

Pokud chcete být mezi prvními, kteří si přečtou nové Zápisníky, přihlašte se na Facebooku, Twitter nebo na G+. Pak budete mít příležitost se informovat velmi rychle o tom, co se na blogu děje. Staré Zápisníky z let 2002-2010 najdete na webové stránce www.labuzdopo.cz.

15. července 2018

Výsledek referenda

REFERENDUM
V minulém Referendu jsme se vás zeptali, kterou z dvou druhů „italských“ studených melounových snídaní máte raději: dali jsme vám vybrat z lahůdky ve složení červený (vodní) meloun, parmská šunka a toast – nebo žlutý (nejčastěji kantalup) meloun s parmskou šunkou a toastem. Některé názory: žlutý raději s jihotyrolským nebo trentinským speckem, má silnější chuť než parmská šunka. Nebo šunka San Daniele z Friuli. Červený vodní raději s fetou a mátou. K melounu rozhodně sklenka šampaňského nebo Prosecca!

Nicméně výsledek je naprosto jednoznačný!

Mezi melouny k snídani se šunkou zvítězil s převahou žlutý nad červeným!

V referendech budeme pokračovat, další otázku můžete čekat jako vždy v pondělí, tedy 16. 7. 2018.